ODPOČINEK V SRDCI
PŘEKRÁSNÉ PŘÍRODY

Kouzelná Samota je s citem a láskou zrekonstruovaná usedlost uprostřed poklidné středočeské přírody. Je ideálním místem pro setkání s rodinou a přáteli. Kouzlo tohoto výjimečného místa Vás nechá zapomenout na starosti všedního dne a konečně si odpočinout v kruhu svých blízkých. Firemní teambuilding promění v srdečné setkání plné nové inspirace.

lokalita

Původní statek byl postaven v polovině 19. století pod názvem samota U Balíčků. Do současné podoby jsme jej zrekonstruovali před osmi lety ve spolupráci s Ing. arch. Ivanou Dombkovou. Je to opravdová samota, kterou stěží najdete uprostřed polí, lesů a luk nedaleko města Votice.

ubytovaní

Jsou tu 4 dvoulůžkové pokoje, jeden prostorný pokoj pro 6 osob a tři velké koupelny. Postele budou čistě povlečeny, v koupelnách najdete osušky, ručníky a fény. Pro nejmenší hosty máme připravenou dětskou cestovní postýlku.

vybavení

Se sklenkou champagne z naší vinotéky se usaďte u sálajícího kamenného krbu. Naše zimní zahrada je opravdu prostorná, zacvičte si tu jógu, zahrajte obíhačku v ping-pongu nebo stolní fotbal. Děti pošlete na galerii, kde najdou TV a X-box. A koneckonců, všude je dostatečné wi-fi připojení.

zahrada

Sportovci ocení náš fotbalový trávník a branky. Na rovince pod ořechem si zahrajte petanque. Děti se zabaví na houpačkách, klouzačce a malém pískovišti. Nebo všichni naskákejte do našeho vyhřívaného bazénu. K posezení je tu několik teras – u malého vinohradu na ranní prosecco, u bazénu k odpolednímu slunění a třetí, grilovací, s velkým stolem, slunečníky a ohništěm OFYR. Opravdovým zálesákům se bude líbit naše venkovní ohniště.

služby

Po dobu vašeho pobytu si budete užívat naprostého soukromí, na vaše přání však zařídíme úklid navíc. Kuchyně je vybavena vším nádobím, kuchyňskými pomocníky i čistícími a mycími prostředky. Pokud se ovšem budete chtít rozmazlit službami privátního kuchaře, dejte nám vědět. Na naše parkoviště se vejde 4-5 vozů. Své čtyřnohé mazlíčky nechte, prosím, doma.

OCENĚNÍ

Získaná ocenění od Amazingplaces.cz

Napsali o nás

ceník

Příjemný víkend u nás může strávit až 14 hostů od začátku listopadu do konce února za 18 500 Kč/noc.

Od března do června a také v září a říjnu jsou víkendy za 20 500 Kč/noc, tato cena platí i pro noc na Velikonoční pondělí a vánoční a novoroční svátky.

Jednu pobytovou noc v pracovním týdnu nabízíme za 13 000 Kč, ovšem opět s minimem dvou pobytových nocí.

kalendář

Prosinec 2021

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

faq

Rádi se postaráme o pohodlný nocleh 14 hostů a jednoho miminka.

Budeme vás očekávat v den příjezdu od 15 hodiny. Check-out je do 11 hodin.

Vybraný termín pro Vás rezervujeme po zaplacení 50% z ceny pobytu.

Druhou polovinu ceny platí naši hosté 14 dní před příjezdem.

Pobyt na Kouzelné Samotě zahrnuje běžný úklid, ale prosíme, abyste nám kuchyni předali ve stavu, v jakém jste ji převzali při příjezdu.

Při zrušení pobytu více než měsíc před příjezdem vracíme našim milým hostům celou zaplacenou zálohu. Do 14 dnů před příjezdem si ponecháváme storno poplatek  ve výši 50% z ceny pobytu.

Od druhé pobytové noci vybíráme pro městys Vrchotovy Janovice rekreační poplatek 21 Kč/noc za všechny plnoleté hosty.

Budeme poctěni, když u nás uspořádáte svůj svatební den. I v tom případě se k nám vejde nejvýše 14 svatebčanů.

Prosíme, nechte své čtyřnohé miláčky doma.

Nemáme gastro provoz, ale díky tomu u nás máte naprosté soukromí. V případě zájmu rádi doporučíme místního dodavatele bio steakového hovězího a čerstvé ryby. Nebo osvědčeného privátního kuchaře a pohodový catering, pokud chystáte oslavu a chcete si ji užít bez starostí.

zajímavosti

kontakt